Banyo Dolapları

Yeşil renkli, 3 adet duvara monteli dolabı olan ve yeşil tezgahlı olan bu dolap, MDF lamdan üretilmiştir.
01
Siyah ve beyaz renkli, MDF lamdan üretilmiş, siyah tezgahlı, boy dolaplı, 3 kapaklı tezgah altı dolaplı ve 3 raflı küçük kapaksız dolabı vardır.
02
Çift lavabolu, maun renginde, uzun krom kulpları olan ve sunta lamdan üretilen banyo dolabında, 2 adet ayna üstü ışık bulunmaktadır.
03
Sunta lamdan üretilmiş bu banyo dolabında; toplam 5 ayna, çekmeceler, cam kapaklar ve oval seramik lavabo bulunur.
04
Tamamen duvara monteli şekilde kullanabileceğiniz banyo dolabı, venge ve beyaz renkli, 2 adet boy dolaplı, kalın seramik lavabolu ve aynalıdır.
05
Klozet için bölümü olan, beyaz ayaklıkları bulunan ve cam kapakları dolapları olan banyo dolabında, 1 adet stoperli çekmece de bulunur.
06
Aynalı, ayna üstü 2 adet ışığı olan ve granit tezgahlı bu ürünün lavabosu seramiktir. Klozet yeri bulunan ürün sunta lamdan üretilmiştir.
07
Pembe renkli, ayaklıklı ve duvara monteli şekilde duran banyo dolabında koyu pembe tezgah ve gül şeklinde kulplar vardır.
08
Kayın rengi sunta lamdan üretilmiş, kendinden çekmeli ve raylı sistemli dolap kapları olan, granit tezgahlı ve seramik lavabosu bulunan banyo dolabının, ayrıca aynasının her iki yanında üçer tane cam raf ve üstlerinde ışık bulunur.
09
Çift lavabolu, koyu yeşil renkte, geniş tezgahlı ve 4 adet fren sistemli çekmecesi olan banyo dolabı.
10
Mdf lam gövdeden üretilmiştir. Bütün kapakları kırmızıdır ve kapakların üzerindeki kulplar krom kaplıdır. Çekmeceleri ve menteşeli dolapları da bulunur.
11
Tamamen duvara monteli olan, sunta lamdan üretilmiş, gri renkte ve kalın kare şeklinde lavabosu olan banyo dolabı.
12

Kategoriler